Рух у вірному напрямку

Ми хочемо не просто доставляти товари з точки А в точку Б. Ми прагнемо покривати цю відстань у найбільш ефективний і соціально відповідальний спосіб.  


В якості однієї з найбільших у світі компаній з виробництва споживчих товарів, ми відвантажуємо значні обсяги продукції. З метою підвищення ефективності транспортувань ми встановили на 2020 рік мету - скоротити автомобільні перевезення на 20% на одиницю продукції в порівнянні з вихідним рівнем у 2010 році.

Наші команди зробили великий крок уперед і з 2010 року скоротили автомобільні перевезення на 25% шляхом покращення норми заповнення транспортних засобів, оптимізації розподілу маршрутів та більш широкого використання мультимодальних перевезень.

Транспортування - Наші цілі

У Європі ми розвиваємо технології досліджень та розробок, щоб об'єднати наші вихідні поставки готової продукції з вхідними поставками сировини нашими постачальниками для заощадження витрат часу і коштів, а також зменшення викидів CO2. Як правило, такі перевезення йдуть в протилежних напрямках, але іноді частково співпадають. Зі зрозумілих причин, знайти такі точки перетину було складно, але наші команди у Європі прийняли виклик. Застосовуючи власну технологію моделювання і симуляції P&G, ми знайшли більш раціональний спосіб суміщення поставок. Крім того, в минулому році ми скоротили пробіг порожніх вантажівок приблизно на 5%, що дало змогу зменшити викиди СО2 і затори у регіоні, а також суттєво заощадити. На даний момент ми шукаємо можливості розширити роботи у цьому напрямку.

Червона вантажівка на трасі

Більше інформації