Створення стабільного майбутнього

Кожен об’єкт, завод та офіс P&G націлений на раціональні інновації. 

Наші приміщення – це не просто місце роботи. Саме тут наші співробітники проводять значну частину свого життя. Вони також є частиною спільноти - місцевої та глобальної. Пам’ятаючи про це, ми робимо кожен об'єкт безпечним та зручним, забезпечуючи його позитивний вплив на довкілля.

Це включає отримання сертифікації LEED® для всіх нових заводів, дистриб'юторських центрів та офісних будівель. LEED (Лідерство в енергетиці та екологічному дизайні) - це міжнародно-визнана система екологічної сертифікації будівель. Вона надає власникам і експлуатантам будівель підґрунтя для визначення та впровадження екологічно раціональних рішень для проектування, будівництва, експлуатації і технічного обслуговування будівель. В якості галузевого стандарту екологічно раціонального проектування, LEED допомагає оцінити потенційний вплив об'єкта в декількох сферах, включаючи викиди CO2, витрати енергії, утворення відходів, вплив на водне середовище та якість довкілля.

Green decorative mosaic artwork

Погляд всередину

Наш завод з виробництва засобів для догляду за волоссям та розподільний центр у Китаї (м. Тайцан) на 100% працює на відновлюваних джерелах електроенергії, що генерується вітром. Це допомагає уникнути викидів більш ніж 5000 тонн CO2 на рік.

Побудований в 2012 році в провінції Цзянсу, цей завод також першим серед наших об'єктів у світі отримав сертифікацію LEED: "Золотий" сертифікат для адміністративних будівель та "Срібний" - для виробничих.

Всі відходи виробництва на цьому об'єкті переробляються, повторно використовуються або видозмінюються.

Більше інформації