1. Home
  2. Компанія
  3. P&G в Україні
  4. Історія P&G в Україні

Історія Проктер енд Гембл в Україні

З 1991 року ми виконуємо свою місію, надаючи українським родинам продукти, які заслуговують на довіру і допомогають робити повсякденне життя споживачів кращим і яскравішим. Ціле покоління виросло разом з такими брендами P&G, як Pampers, Ariel, Head & Shoulders, Gillette.

Вже більше 23 років ми постачаємо в Україну все найкраще - провідні бренди, технологічні та виробничі досягнення.
Ми пишаємося тим, що є одними з новаторів у розвитку українського ринку споживчих товарів. І ми з радістю готові продовжувати поліпшувати життя українських споживачів сьогодні і в майбутньому.

Продукція P&G з'явилася на українському ринку у 1990 році. На початку 1993 року стало зрозуміло, що друга за розмірами країна Європи потребує більшого, ніж просто імпорт товарів. Тому у 1993 році у Києві було відкрито офіс компанії, який початково складався з трьох чоловік і містився у підвалі Медичної бібліотеки. Завдяки інтенсивному економічному зростанню України наприкінці 1994 року, у 1995 році бізнес Procter&Gamble почав особливо активно розвиватися.

З початку 1995 компанія інвестувала більшео 300 мільйонів доларів у виробництво, оборотний капітал, дистриб'юторську інфраструктуру, а також маркетингову підтримку своєї продукції. "Проктер енд Гембл Україна" виросла в національного лідера серед компаній, що працюють у сфері товарів широкого вжитку.

P&G співробітники на Михайлівській площіУ 1997 році в рамках глобального придбання компанією Procter&Gamble фірми "Тамбрандс", завод в м.Бориспіль (Київська обл.), що випускає засоби жіночої гігієни, став частиною Procter&Gamble в Україні.

У 1999 році за свою благодійну діяльність компанія "Проктер енд Гембл Україна" нагороджена дипломом фестивалю-конкурсу "Золота Фортуна".

У 2001 році "Проктер енд Гембл Україна" була нагороджена Дипломом за бездоганне виконання вимог податкового законодавства України, що свідчить про визнання нашої компанії українськими державними органами як добросовісного корпоративного громадянина України.

Починаючи з 2002 року наші торгові марки багаторазово ставали переможцями престижного фестивалю-конкурсу "Вибір року", що є доказом їх лідерства в відповідних товарних категоріях та беззаперечного визнання з боку українських споживачів.

"Проктер енд Гембл Україна" нагороджена Грамотою "За високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003 рр. зобов'язань перед Державним бюджетом України".

Влітку 2004 року виробничі потужності Procter&Gamble в Україні поповнились заводом в м.Орджонікідзе (м.Покров, Дніпропетровська обл.) У тому ж році Проктер енд Гембл здійснила глобальне придбання німецької компанії Wella AG з її всесвітньо відомими торговими марками Wella та Londa.

У 2005 році Procter&Gamble зробила якісно новий крок в напрямку подальшого розвитку бізнесу компанії шляхом глобального придбання компанії Gillette, що представляла товари для гоління та інші популярні споживчі товари під торговими марками Gillette, Braun та Oral-B.

Починаючи з жовтня 2008 року компанія успішно проводить спільну благодійну програму із Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (UNICEF) «1 упаковка = 1 вакцина», за якою частина коштів, виручених від продажу продукції Pampers®, іде на придбання вакцин для щеплення від правця для матерів і немовлят із деяких найбідніших країн світу.

2010 року в Україні та усьому світі Procter&Gamble розпочинає довгострокову співпрацю із Олімпійським Комітетом та запускає вже добре відому кампанію "Дякую, мамо!".

2013 рік – був ювілейний для компанії, адже ми відзначили 20 років плідної праці в Україні.

Сьогодні в P&G в Україні, включаючи заводи в м.Бориспіль та м.Орджонікідзе, напряму зайнято майже 680 чоловік.

Більше інформації