1. Home
  2. Компанія
  3. Наше ставлення
  4. Мета, Цінності і Принципи

Мета, Цінності і Принципи

Мета, Цінності і Принципи - це основа унікальної культури P&G.

За 175 років нашої історії наш бізнес розвивався і змінювався, але ці елементи залишалися незмінними і передавалися новим поколінням співробітників P&G.

Компанії, як P&G, є реальною силу у всесвітньому масштабі. Наш показник ринкової капіталізації перевищує ВВП деяких держав; наші споживачі живуть в 180 країнах світу.

Подібний статус не тільки відкриває можливості, а й накладає відповідальність.

Якщо наша відповідальність полягає в прояві громадянської свідомості та дотриманні високих етичних нормативів, то наші можливості є набагато ширшими, і саме їх виражає наша Мета.

Наша Мета

Ми надаємо продукцію і послуги найвищої якості аби поліпшити життя споживачів в усьому світі, зараз та для наступних поколінь. У свою чергу, споживачі віддячують нам тим, що допомагають займати провідні позиції на ринку збуту та підвищувати наші прибутки, що дозволяє персоналу нашої компанії, нашим акціонерам та співтовариству, у якому ми живемо і працюємо, покращувати свій добробут.

Наші Цінності

Цілісність
Ми завжди намагаємося чинити правильно.
Ми ставимося один до одного з чесністю і прямотою.
Ми дотримуємося букви і духу закону.
Кожною своєю дією і рішенням ми стверджуємо цінності і принципи P&G.
При обгрунтуванні пропозицій (включаючи виявлення ризиків) ми спираємося на об'єктивні дані і проявляємо інтелектуальну чесність.

Лідерство
Кожен з нас проявляє лідерські якості в межах своєї сфери відповідальності, неодмінно прагнучи продемонструвати максимальні результати.
У нас є чітке бачення мети.
Ми зосереджуємо ресурси для виконання завдань спрямованих на завоювання передових позицій.
Ми розвиваємо в собі потенціал можливостей, що дозволяють втілювати в життя намічені стратегії і усувати організаційні перешкоди.

Прояв відповідального ставлення
Ми приймаємо особисту відповідальність за задоволення власних бізнес-потреб, вдосконалення нашої системи і надання іншим допомоги для підвищення ефективності.
Ми всі відповідаємо за успіх спільної справи, поводимось з майном компанії як зі своїм власним і завжди дбаємо про її довгостроковийу успіх, плануючи свої дії і вчинки.

Прагнення до перемоги
Ми маємо намір демонструвати максимально можливі результати у пріорітетних напрямках.
Нам властиво здорове незадоволення існуючим станом речей.
Ми хочемо випередити конкурентів, завоювати ринок і поліпшити його стан.

Довіра
Ми поважаємо своїх колег по P&G, клієнтів і споживачів, і ставимося до них так, як би хотіли ми, щоб інші люди ставилися до нас самих.
Ми впевнені в здібностях і намірах один одного.
Ми вважаємо, що люди працюють краще, якщо їх відносини засновані на довірі.

Наші Принципи

Ми демонструємо повагу по відношенню до всіх і кожного
Ми вважаємо, що кожна людина може і хоче внести в загальну справу максимальний внесок, на який здатний. Ми цінуємо індивідуальність. Ми надихаємо людей, що дозволяє їм втілювати в життя амбітні очікування та стратегії і вирішувати складні завдання. Ми чесні з людьми при оцінці їх показників результативності.

Інтереси компанії і окремого співробітника нероздільні
Ми вважаємо, що цілісніть інтересів дозволяє компанії і кожному її співробітнику домогтися взаємного успіху. Ми заохочуємо участь в акціонерному капіталі і прояв відповідального ставлення.

Наші стратегічні зусилля зосереджені на нашій роботі
Ми керуємося в роботі ясно вираженими і взаємно узгодженими цілями і стратегіями. Вся робота, яку ми виконуємо самі або просимо виконувати інших, в обов'язковому порядку допомагає зростанню нашого бізнесу. Наскільки це можливо, ми спрощуємо, стандартизуємо і упорядковуємо нашу поточну роботу.

Інновації - запорука нашого успіху
Ми надаємо великого значення впровадженню масштабних споживчих інновацій.
Ми кидаємо виклик умовностям і відкриваємо нові шляхи ведення бізнесу, які дозволять нам більш ефективно завойовувати ринок.

Ми цінуємо особисту майстерність
Ми вважаємо, що всі члени людської спільноти повинні розвиватися і допомагати розвиватися іншим.
Ми очікуємо від своїх співробітників видатної технічної майстерності та менеджерської досконалості і всіляко заохочуємо подібні прояви.

Ми завжди прагнемо до перемоги
Ми завжди намагаємося досягати найвищих результатів по стратегічно важливих для компанії напрямках.
Ми найсуворішим чином порівнюємо свої результати з внутрішніми і зовнішніми еталонними показниками.
Ми вчимося з наших успіхів, так і з невдач.

Ми - екстраверти
Ми домоглися досконального розуміння наших споживачів і їх потреб.
Ми створюємо та пропонуємо концепції, продукти і пакувальні рішення, які зміцнюють сильні сторони наших брендів, що займають провідні позиції на ринках.
Ми встановлюємо з клієнтами і споживачами тісні взаємно продуктивні відносини.
Ми є компанією з високою громадянською свідомістю.
Ми втілюємо принцип сталого розвитку в нашій діяльності.

Взаємозалежність як стиль життя
Незалежно від займаних посад і виконуваних функцій, приналежності до того чи іншого підрозділу і його географічної дислокації, ми всі працюємо як єдина команда на засадах впевненості і довіри.
Ми всі відчуваємо гордість, коли чиясь ідея приносить результат.
Ми побудували чудові стосунки з усіма, хто докладає зусиль до втілення нашої Місії, включаючи клієнтів і постачальників, освітні установи та державні органи.

Більше інформації