Розвиток лідерства

Лідери сьогодні і в майбутньому

Наші співробітники - це джерело наших конкурентних переваг. Наш успіх повністю залежить від наших кадрів, які ми активно розвиваємо всередині компанії і якими керуємо на впорядкованій основі. Все просто: для підготовки лідерів P&G застосовує ті ж строгі принципи, що і при розробці інноваційних продуктів і послуг. Ми застосовуємо однакові підходи для розвитку кадрів у всьому світі і на кожному рівні.

Ми поділяємо цілі та цінності

Наша Мета, Цінності і Принципи - це основа розвитку лідерів в P&G. Ми працюємо разом для поліпшення життя споживачів в усьому світі на принципах довіри, цілісності, надійності, лідерства та прагнення до перемоги.

Ми наймаємо кращих

Ми пишаємося тим, що шукаємо і наймаємо кращі кадри. Ми застосовуємо перевірений процес відбору, що дозволяє оцінити характер, навички та лідерські здібності. Ми підбираємо персонал в залежності від його відповідності культурі і прагнень нашої компанії.

Ми ставимо індивідуальні завдання

Ми вважаємо, що в розвитку лідерства практичний досвід незамінний. Саме тому ми створюємо індивідуальні, осмислені обов'язки для всіх співробітників, в яких ділові потреби узгоджуються з особистими навичками і інтересами. Як правило, всі завдання вимагають співпраці, дисциплінованості в управлінні проектами та роботи зі споживачами, роздрібними клієнтами та іншими внутрішніми і зовнішніми зацікавленими сторонами.

Ми активно підбираємо, навчаємо і направляємо

Наші бізнес-лідери активно беруть участь в процесі підбору і підготовки персоналу. Наш генеральний директор, заступники, президенти та керівники підрозділів здійснюють пошук кадрів в коледжах і навчають їх в рамках програм підготовки персоналу. Керівники також виступають в якості наставників і тренерів, допомагаючи молодим менеджерам розвинути навички управління великими підприємствами і організаціями.

Ми плануємо кар'єрний ріст

P&G забезпечує не просто робочі місця, а можливість кар'єрного росту. Одним із способів досягнення цієї мети є глобальне управління кадрами, починаючи з середніх рівнів управління, для розвитку майстерності та здібностей, необхідних для успішного конкурування в різних географічних регіонах. Ми починаємо підготовку співробітників на ранньому етапі, ставлячи їм різні завдання, які готують їх для виконання майбутніх проектів.

Ми ніколи не припиняємо вчитися

На додаток до практичного досвіду ми забезпечуємо можливості розвитку технічних, функціональних і лідерських навичок. Деякі програми впроваджуються на основних етапах кар'єри, наприклад, коли працівник починає управляти своїми підлеглими. В рамках інших програм менеджери мають можливість працювати в роздрібних магазинах або навіть безпосередньо зі споживачами.

Більше інформації