1. Home
  2. Компанія
  3. Наше ставлення
  4. Різноманіття та рівні можливості

Різноманіття та рівні можливості

Реалізація потенціалу

Різноманіття та рівні можливості глибоко вкорінені в нашій Меті, Цінностях і Принципах. Це - реалізація нашої сутності і наших прагнень.

Кожен співробітник має свої унікальні таланти. Крім очевидних відмінностей, ми маємо різні традиції, особистий досвід і точки зору. Саме тому так важливо завжди враховувати унікальність кожної людини в сучасному все більш взаємопов'язаному світі.

Місія нашого принципу Розмаїття і залучення: "Кожен цінується. Кожен залучений. Кожен докладає максимум зусиль."

Різноманітність на практиці

Ми прагнемо до створення культури, де колеги і керівники щиро піклуються один про одного. Всебічне залучення покликане забезпечити реалізацію нашої місії в кожному аспекті нашого бізнесу. Різноманітність і рівні можливості є частиною Мети, Цінностей і Принципів P&G, що відображені в наших стратегіях.

  • Завдяки цьому P&G стає "пріоритетним роботодавцем", який приваблює і утримує найбільш талановитих працівників по всьому світу.
  • Різноманітність і рівність лежать в основі нашого принципу підтримки зв'язку, що дає нам можливість створювати бренди і продукти для поліпшення життя споживачів у всьому світі - зараз і в майбутньому.
  • Завдяки нашому постійному прагненню зрозуміти таланти і захоплення наших співробітників, а також нашим загальним інтересам, ми створюємо можливість для поведінки, що сприяє розвитку культури інновацій.

Ми знаємо, що створення більш сприятливого середовища може надихнути кожного співробітника краще проявити себе. Для того щоб виграти, ми повинні цінувати, поважати і залучати людей, які і втілюють P&G.

Більше інформації