1. Home
  2. Компанія
  3. Спадщина
  4. Історія інновацій

Історія інновацій

Наш скромний початок 1830-1859

Наша історія розпочалася з простого потиску рук двох людей: Вільяма Проктера і Джеймса Гембла. Ставши партнерами, вони заснували свій бізнес з виробництва мила і свічок, який почав стрімко зростати і розвиватися. Цей час вважається моментом зародження компанії Procter&Gamble.

1830
Наше походження
 

Коріння з Цинциннаті

На початку 1830-х років Цинциннаті було жвавим прикордонним містом. Розташоване на великому вигині річки Огайо, воно було приречене до стрімкого розвитку, маючи можливість вести торгівлю з сусідніми містами, такими як Піттсбург, Луїсвілл, Мемфіс і Новий Орлеан. Назване "Porkopolis" завдяки величезній кількості м'ясопереробних підприємств, місто також постачало багато жиру і масла для виробництва мила та свічок.

1837
Наше походження
 

Засновники

Вільям Проктер, емігрувавши з Англії, став виробником свічок у місті Цинциннаті. Джеймс Гембл, емігрант з Ірландії, зайнявся виробництвом мила. Вони ніколи б не зустрілися, якби не одружилися на сестрах - Олівії та Елізабет Норріс. Батько сестер, Олександр Норріс, зауважив, що обидва його новоспечені зяті борються за одні й ті ж сировинні матеріали, і запропонував їм стати діловими партнерами. Бізнес, який починався як сімейна справа з виробництва мила та свічок, в кінцевому підсумку переріс у найбільшу компанію споживчих товарів у світі.

1837
Технології
 

Великі інновації

"Компанія Procter & Gamble ніколи не стояла на місці, ніколи не ходила ні за ким слідом, але знаходила нові рішення, відкривала нові можливості, ставила нові рекорди і піднімала власні стандарти на новий рівень".   - Р. Р. Дюпрі, 1936 р. "Коли ми закінчуємо роботу над поліпшенням чогось, ми починаємо удосконалювати це поліпшення. Даний принцип стосується всього: продуктів, системи управління, зниження витрат, реклами і багато іншого. Інакше переваги від наших досягнень вичерпали б себе досить швидко."   - В. Р. Чейз, 1964 р. Щоб вшанувати витоки своєї історії, що почалися з бізнесу з виробництва свічок, 2007 року P&G випускає свічки Febreze®.

1838
Наше походження
 

Починання в рекламі

Разом із появою газет прийшла епоха друкованої реклами. Реклама масла для ламп стала першою пробою P&G у рекламній справі. Вона була опублікована в Daily Gazette 29 червня 1838 року.

1841
Технології
 

Перший патент P&G

Джеймс Гембл створює і отримує перший патент P&G на винахід пристрою для формування свічок.

Більше інформації