1. Home
  2. Сталий розвиток
  3. Сталий розвиток: останні приклади
  4. P&G запобігає вирубці лісів при виробництві пальмової олії

P&G запобігає вирубці лісів при виробництві пальмової олії

Отделить экологически рациональные источники от нерациональных при производстве пальмового масла очень сложно, но P&G пытается решить эту проблему. Компания проводит исследования в полевых условиях, чтобы изучить практику малых фермерских хозяйств - и способы ее улучшения для защиты местных лесов. P&G сотрудничает с Малазийским институтом инноваций в цепочках поставок (MISI) в рамках исследования для выполнения ранее принятого обязательства компании - достичь нулевого показателя вырубки лесов в цепочке поставок пальмового масла.


пальмовое дерево

"Ми хочемо зробити пошук джерел пальмової олії екологічно раціональним від початку і до кінця - залишивши його економічно вигідним для місцевих фермерів, які залежать від цієї культури", - говорить Льон Сауерс, Віце-президент P&G з питань сталого розвитку. -"Ми вже працюємо з великими постачальниками для відстеження джерел нашого ланцюжка поставок, але 35-45% пальмової олії виробляються малими фермерськими господарствами в таких місцях, як Малайзія та Індонезія. Ми повинні розуміти їх потреби і практики, щоб мати можливість створювати інноваційні рішення проблеми - так само, як ми розуміємо повсякденне життя споживачів, прагнучи задовольнити їх потреби за допомогою інноваційних продуктів. "


Плоди пальмового дерева

"Це складний ланцюжок поставок за участю тисяч малих господарств, які взаємодіють з іншими, так що продукт переходить "з рук в руки" на всіх етапах виробництва і обробки, перш ніж потрапити до закупівельної компанії. Як наслідок, відокремити екологічно раціональні джерела від нераціональних практично неможливо. Ми прагнемо досягти нульового показника вирубки лісів шляхом створення інклюзивної екосистеми, яка допоможе вирішити проблеми малих фермерів ", - говорить Махендер Сінгх з MISI, світового лідера в області управління ланцюгами постачання й логістики.

У квітні 2015 року компанія P&G оголосила про нову мету для забезпечення нульового показника вирубки лісів в ланцюжку поставок пальмової олії. Вона передбачає забезпечення відстеження сировини до підприємств постачальників і до плантацій. Ініційоване компанією шестимісячне дослідження забезпечить підтримку цих цілей і дасть P&G можливість зрозуміти ланцюжок поставок малих господарств і найкращим чином допомогти місцевим виробникам.


збір пальмової олії

MISI допомагає в цьому дослідженні і буде працювати з P&G по розробці планів дій.

Дані цілі також обумовлюють необхідність розширення співпраці між P&G та постачальниками, колегами по галузі, академічними експертами та іншими зацікавленими сторонами з метою сприяння розробці узгоджених стандартів і практики в області пошуку раціональних джерел пальмового масла.
"Ми працюємо в партнерстві з галузевими експертами, великими постачальниками і малими фермерськими господарствами, щоб мати значний і тривалий вплив. На підтримку цього зобов'язання ми будемо розробляти інструменти та передові практики, якими ми зможемо поділитися з іншими компаніями, що мають ті ж можливості, що і ми, при забезпеченні відстеження ланцюжка поставок", - говорить д-р Сауерс.


пальмові кущі

Більше інформації