1. Home
  2. Сталий розвиток
  3. Сталий розвиток: останні приклади
  4. P&G та DuPont підвищують екологічну раціональність Tide Coldwater

P&G та DuPont підвищують екологічну раціональність Tide Coldwater

Ми з задоволенням оголошуємо угоду про партнерство з DuPont, американським виробником хімічних засобів, з метою підвищення екологічної раціональності Tide Coldwater. Це дозволить щорічно економити енергію, достатню для прання у всіх сім'ях в Каліфорнії протягом місяця.

Етанол на основі кукурудзи є ключовим інгредієнтом Tide, який покращує якість прання і стабілізує формулу кошти. В рамках цього проекту ми перейдемо на використання целюлозного етанолу, виробленого з сільськогосподарських відходів.

Наше партнерство з DuPont - це перший приклад співпраці такого роду і масштабу в світі. Воно дозволить переорієнтувати більше 7000 тонн сільськогосподарських відходів на рік.


Ми віримо, що дії в сфері екологічної раціональності переконують краще, ніж слова. Саме це демонструє наше партнерство з DuPont. Будучи одним з найбільших світових виробників засобів для прання, ми зобов'язані очолювати пошук поновлюваних джерел для наших продуктів. Таким чином ми забезпечуємо велику продуктивність Tide для споживачів, одночасно зменшуючи вплив на навколишнє середовище.

Глобальні зміни відбуваються малими кроками. Хоча цей початковий пілотний проект з Tide Coldwater обмежується територією Північної Америки, він має величезний потенціал для інших ринків і продуктів - і може стати каталізатором для всієї галузі.

У січні 2016 року ми взяли на себе зобов'язання відмовитися від використання фосфатів у наших засобах для прання. Це партнерство є ще одним кроком на нашому шляху.


Більше інформації