Збереження нашого найціннішого ресурсу

Вода має критичне значення для виробництва і використання нашої продукції. Тому ми шукаємо всі можливості для її економії.
Ми змінили наші виробничі процеси і проектуємо нові об'єкти таким чином, щоб максимально збільшити використання води, по можливості зменшуючи її рециркуляцію. Наш відділ Досліджень та Розробок продовжують шукати інноваційні методи економії води при очищенні, дезінфекції та фільтрації, повторному використанні. Ми також забезпечуємо поширення хороших ідей та історій успіху на інших об'єктах по всьому світу.

У Таїланді та Індії ми зараз використовуємо пару замість води для очищення каналізації, що дає змогу заощаджувати використання води більш ніж на 200%. В Єгипті співробітники запустили програму "Кожна крапля має значення". Вона дає можливість зменшити витрати води на 29% та зекономити більш ніж 22 мільйони галонів на рік. А в Україні на заводі в м.

Орджонікідзе (Покров) ми збираємо дощову воду для виробництва засобів для прання, що дозволяє нам економити водні ресурси на 60%.

Ми визнаємо, що у кожному регіоні, де ми працюємо, ми є частиною великої спільноти, тому ми прагнемо зробити наш вплив позитивним.Водні ресурси - наші цілі до 2020 року

Більше інформації