Мета - нульовий показник виробничих відходів

У наших довгострокових планах - одного дня відзвітувати про нульовий показник виробничих твердих відходів. За короткий час ми пройшли довгий шлях завдяки новаторським ідеям і партнерств. Але нам ще належить зробити дуже багато в цьому напрямку.Сьогодні ми маємо 68 заводів з нульовим показником відходів у всьому світі – це більш ніж 60% від всіх наших потужностей. Ми встановили для себе високий стандарт – «нульовий показник виробничих відходів» - про який ми публічно заявляємо.


У 2014 році ми досягли однієї з наших ключових цілей по відходам на шість років раніше встановленого строку за рахунок скороченню відходів до рівня, що є меншим, ніж наш встановлений рівень - 0,5% вхідних матеріалів. Сьогодні ми прагнемо досягти нульового показника відправки відходів на звалища на всіх наших об’єктах.


Станом на 30 червня 2015 року 68 заводів виконали цей план. Нам відомо, що різні компанії трактують «нульовий показник відходів» по-різному. Ми встановили для себе високий стандарт і представляємо наше бачення тут.


Ідея полягає в тому, що навіть сміття може бути корисним. Саме над цим працює наш відділ закупівель. Ось деякі приклади їх роботи:


В Угорщині наша команда на заводі Always збирає виробничі відходи і відправляє їх місцевій компанії з виробництва цементу, де вони спалюються для отримання енергії для виготовлення цегли. Це дає можливість уникнути відправки 9000 тонн матеріалу на звалища щороку.


У Китаї відходи виробництва з одного заводу використовуються як компост - "живильний ґрунт" у місцевих парках; відходи з іншого заводу використовуються в якості сировини для виготовлення цегли.


В Індії відходи виробництва подрібнюються, змішуються і спресовуються. Далі з них виробляються перегородки для офісів та житла. Таким чином ми уникаємо відправки 3000 тонн відходів на рік на звалища і перетворюємо їх на цінний продукт.


В Україні ми пишаємось нашим заводом в м. Бориспіль, який отримав статус безвідходного виробництва у 2015 році.Цілі по утилізації відходів

Більше інформації