Поновлювані джерела енергії

Работа на возобновляемых источниках энергии

Мы верим в ответственный поиск и использование возобновляемой энергии. Это означает поиск новых возможностей, партнерские отношения с экспертами и текущую деятельность, ориентированную на будущее.


Наша мета полягає в тому, щоб покращити життя для наступних поколінь. Це передбачає діяльність з урахуванням довгострокових перспектив, включаючи відповідальне використання відновлюваних ресурсів. Ми робимо акцент на цій відповідальності, тому що розуміємо, що те, що є "відновлюваним" сьогодні, може не бути таким завтра, якщо наші колективні дії не будуть спрямовані на збереження.


Ця сфера є як складною, так і критично важливою. Саме тому ми продовжуємо будувати міцні партнерські відносини з експертами в широкому спектрі галузей для встановлення цілей, які покращують нашу роботу. Адже коли удосконалюємось ми - покращується і наша продукція, і життя спільнот, в яких ми працюємо, і глобальне навколишнє середовище.

Поновлювані джерела енергії - Наші цілі

Наші партнери

 • Bioplastic Feedstock Alliance
 • Малайзійський інститут інновацій у ланцюжках поставок
 • Wild Asia
 • Всесвітній фонд
Колаж партнерів P&G

Наша робота: відновлювані джерела енергії

Енергія з біомаси

100% пари і 60-70% від загальної енергії, необхідної для виробництва продукції Bounty та Charmin на одному з наших найбільших заводів, отримуються з відходів деревини - гілок та верхівок дерев, утилізованої деревини, навіть шкаралупи горіхів пекан.

Створення установки з переробки біомаси потужністю 500 мегават, що буде відкрита у Олбані (штат Джорджія) у 2017 році, зайняло більш ніж 2 роки роботи за участю десятків підприємств-партнерів.

Будівництво та експлуатація буде здійснюватись компанією Constellation. Ця установка генеруватиме додаткову енергію для місцевого підприємства Georgia Power. Вся деревина, яка буде використовуватись для проекту, буде збиратись у раціональний спосіб відповідно до стандартів постачання, які ми розробили спільно з зовнішніми партнерами з числа НУО.

Енергія з горіховою шкаралупи - інфографіка

Електрика з вітру, сонця і води

 • Наш завод з виробництва засобів для догляду за волоссям у м. Тайцан, де виробляються бренди Head & Shoulders та Pantene, на 100% працює на відновлюваних джерелах електроенергії, що генерується вітром.
 • На заводі з виробництва косметичної продукції у Сіцині (Китай) використовується геотермальна енергія для забезпечення 15% від загальної потреби у електроенергії.
 • Починаючи з 1 квітня 2016 року, 100% електрики на нашому заводі Gillette у Мексиці буде генеруватись вітром.
 • Наш завод Pampers у Польщі на 100% працює на гідроенергетиці.
Упаковки Head & Shoulders та Gillette ProGlide

Наша робота: відновлювані матеріали

Раціональне лісове господарство

Світові ліси відіграють важливу роль у підтримці практично всього життя на землі. Добрим фактом є те, що вони є одним з найбільш відновлюваних ресурсів. Але, на тлі збільшення кількості населення і економічного добробуту, ліси знаходяться під зростаючим тиском. Особливо це стосується тропічних регіонів, де вже відбувається масштабна вирубка лісів і втрата територій високої природоохоронної цінності.

Компанія P&G визначила три стратегічні товари, де наша практика пошуку джерел може мати найбільший вплив на забезпечення відповідального використання лісових ресурсів світу:

 • Деревна целюлоза, що використовується для виробництва серветок та поглинаючих засобів особистої гігієни
 • Деревна целюлоза, що використовується у паперовій упаковці
 • Пальмова олія та її похідні для наших засобів для прання і косметичних продуктів. Ми почали працювати у галузі збереження лісів більш ніж 45 років тому, для того щоб забезпечити раціональне виробництво наших брендів Charmin, Bounty та Puffs. Саме тоді ми також почали залучати зареєстровані лісні господарства і активно управляти лісовими ресурсами.
Двоє чоловіків на заводі розмовляють, тримаючи в руках вторсировину.

Пальмова та кісточкова олія

Ми прагнемо досягти нульового показника вирубки лісів у ланцюжку постачання пальмової олії.

Пальмова олія є високоефективним природним ресурсом, що потребує в 10 разів менше землі, ніж інші олійні культури, і може збиратись цілий рік. Вона також є одним з найбільш універсальних видів сировини у світі, що використовується приблизно у половині всіх продуктів, які сьогодні представлені у продуктових магазинах (за даними некомерційної організації Green Palm).

Як споживач пальмової олії (насправді P&G використовує менше 1% від світового виробництва пальмової сировини), ми вимагаємо дотримання принципів раціональності у вирощуванні та зборі цього матеріалу.

Ми вже досягли мети, яку поставили у квітні 2014 року - забезпечення відстежуваності пальмової олії до підприємств постачальників. Зараз ми працюємо над досягненням нульового показника вирубки лісів у ланцюжку постачання пальмової олії до 2020 року.

У січні 2016 року ми підписали Меморандум про взаєморозуміння з Felda Global Ventures Holdings Bhd (FGV) і п'ятьма іншими організаціями для розробки моделі пошуку раціональних джерел пальмової олії

Оскільки ми прагнемо до встановлення повної відстежуваності всіх матеріалів, які ми закуповуємо, у 2014 році ми запустили масштабну програму, що стосується всього ланцюжку поставок пальмової олії - включаючи співпрацю з малими фермерськими господарствами - щоб удосконалити їхню практику. Наш підхід ґрунтується на трьох принципах:

Пальмові плоди

 • Співпраця з усіма постачальниками для пошуку матеріалів, сертифікованих RSPO, і забезпечення відстежуваності поставок з нульовим показником вирубки лісів до 2020 року.
 • Співпраця з малими фермерськими господарствами, галузевими експертами та науковцями для підвищення продуктивності та якості життя дрібних фермерів, які є важливою частиною нашого ланцюжку поставок.
 • Робота з метою розробки та узгодження промислових стандартів та практики для сталих ланцюжків поставок пальмової олії.
 • Це складне завдання як для нас, так і всієї галузі. Працюючи в партнерстві з провідними спеціалістами, неурядовими організаціями та експертами, ми прагнемо створити позитивну відмінність.

Більше інформації