Скорочення викидів CO2 та витрат енергії

Дух змін

Наші команди у всьому світі працюють над скороченням викидів парникових газів та використання енергії для створення кращого і безпечнішого майбутнього.P&G робить свій внесок у скорочення викидів парникових газів, що впливають на зміну клімату. Наші зусилля зі збільшення використання відновлюваних джерел енергії матимуть вирішальне значення у досягненні нашої нової мети - зниження абсолютних викидів парникових газів на 30% до 2020 року. Ми працювали з Всесвітнім фондом дикої природи, щоб зрозуміти важливість науково-обґрунтованих цілей, і у 2015 році впровадили певні заходи, що допоможуть зменшити викиди парникових газів і споживання енергії:

  • У 2015 році ми оголосили про партнерство з EDF RE, що дасть можливість заводам P&G, які виробляють засоби для прання і побутові засоби в США і Канаді, такі як Tide, Downy, Febreze і Cascade, отримувати 100% електроенергії з вітру до кінця 2016 року. Це допоможе скоротити викиди парникових газів на 200000 метричних тонн на рік.
  • Ми співпрацюємо з Constellation Energy для побудови установки з переробки біомаси потужністю 500 мегават на одному з найбільших заводів P&G, де виробляється продукція Charmin і Bounty. Ця установка вироблятиме 100% пари і до 60-70% від загального обсягу енергії з відновлюваних джерел і, разом з вітроелектростанцією EDF RE, збільшить використання компанією відновлюваної енергії майже в два рази.
  • Ми стали учасниками Climate Savers, програми, що реалізується WWF, в рамках якої передові компанії можуть об'єднати та збільшити свої зусилля для вирішення проблем зміни клімату.
  • Ми приєднались до RE 100 – глобальної ініціативи під керівництвом Групи зі змін клімату, що залучає, підтримує та просуває впливові компанії, які зобов’язались використовувати 100% відновлюваної енергії.

Цілі зі скорочення викидів CO2 та витрат енергії

У Мехупані, Пенсільванія (США) наш завод самостійно генерує 100% електроенергії для своїх потреб на додаток до значних обсягів пару і гарячого повітря, який використовується для сушки продукції під брендами Bounty та Charmin. Цей проект, що розроблявся протягом трьох років, дозволяє найбільшому виробництву P&G перейти від покупної електроенергії (яку отримують з джерел, що сильно залежать від вугілля) на істотно більш чисту енергію, отриману з природного газу. Цей проект допоміг скоротити викиди парникових газів більш ніж на 120000 метричних тонн на рік. 


Olay Regenerist баночка

Наш завод з виробництва косметичних засобів в Ірландії був повністю переобладнаний. В ньому були встановлені системи енергоефективного освітлення та ультразвукового виявлення і усунення витоків стисненого повітря і пари з метою економії енергії та витрат. З 2010 року цей завод зменшив енергоспоживання на 12%, а викиди парникових газів - на 16%.Штаб-квартира Gillette

Наш головний офіс Gillette у Бостоні, Массачусетс (США), є одним з найбільших заводів з виробництва лез і бритв. Тут з 2010 року були завершені більш ніж 60 проектів з енергозбереження, які дали можливість заощадити електроенергію у обсязі, достатньому для освітлення понад 1700 середньостатистичних будинків США за рік. Для того щоб досягти цих видатних результатів, завод уклав інноваційні партнерські екологічні угоди з місцевим постачальником електроенергії, університетами і владою міста Бостон.


Більше інформації