СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Children playing with the water
Community impact Icon

Кращий світ – поряд

Ми всі прагнемо робити правильні речі. Саме тому наша компанія вкладає час та зусилля в підтримку охорони здоров'я, гігієнти та комфорту в оселі – три важливі сфери, де наша продукція найбільш ефективна.

Щоб ми не робили: підтримували освітні програми у сфері санітарії та гігієни, забезпечували необхідними базовими речами, таким як вода, допомагали сім'ям, постраждалим від катастроф, – завжди прагнемо покращувати здоров'я та добробут тих, про кого піклуємося.

Натискайте щоб перейти до кожного розділу та дізнатися більше

Підтримка суспільства

Supplying communities with products
Children are smiling and drinking water

Сила чистої води

Майже мільярд жителів планети щодня стикається з проблемою, де дістати чисту питну воду. В рамках нашої програми «Безпечна питна вода для дітей» (CSDW) ми забезпечуємо нею тих, хто цього найбільше потребує. Наші пакетики з очищувальною сумішшю відкрили нові можливості для перетворення брудної води на питну.

Один такий пакетик P&G ефективно очищує від бактерій, вірусів, паразитів та твердих матеріалів – 10 літрів води. Всього 30 хвилин, і родина з п'яти осіб отримує чисту питну воду на цілий день.

P&G water purification process

Починаючи з 2004 року, ми забезпечили 13 мільярдами води тих, хто цього потребує. Наша мета до 2030 року – 15 мільярдів літрів води, і ми активно рухаємося у цьому напрямку.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ CSDW
Adult delivering products

Допомога в скрутні часи

Наша мета – допомогти подолати наслідки катаклізмів в домівках тих, хто цього найбільше потребує. Цього року ми підтримали постражалих від більш ніж 20 катастроф – це мільйони людей по всьому світу. В Україні ми лише за 2018 рік передали більше 40 тонн продукції вартістю понад 2 мільйонів гривень на благодійність.

Dollars icon

Працівники компанії беруть активну участь у благодійних акціях в рамках корпоративних волонтерських програм, а також особисто допомагають нужденним. У 2018 році співробітники P&G зібрали десятки тисяч гривень для вихованців дитячих будинків, людей з інвалідністю, ВІЛ-позитивних дітей. Ми разом збирали гігієнічні набори, співпрацювали с UNICEF та FoodBank.

Hygiene kits icon

У 2015 році P&G та мережа продуктових магазинів «ATБ» разом з багатьма українцями, які долучилися до акції, передали більше 3 000 гігієнічних наборів для вимушених переселенців зі сходу України

Сила брендів

Adult is safely removing oil from feathers

Щодня бренди P&G допомагають покращувати життя людей: коли ви прибираєте на кухні, перете одяг або міняєте підгузки своїй дитині. Обираючи продукцію P&G, ви разом з нами змінюєте життя тих, хто цього найбільше потребує. Тоді, коли наші продукти важливіші, ніж будь-коли.

Woman with child

Pampers + UNICEF “1 упаковка = 1 вакцина”

Через недотримання гігієни під час пологів матері та новонароджені в найбідніших країнах світу інфікуються правцем. Щороку через це небезпечне захворювання помирає близько 34 000 немовлят.

У 2006 році Pampers разом з UNICEF розпочали кампанію під назвою «1 пачка = 1 вакцина». Завдяки цьому вдалося врятувати півмільйона новонароджених та знищити хворобу у 20 країнах світу.

Pampers Preemie

Newborn child with Pampers Preemie

Наші підгузки Pampers Preemie Swaddlers розміру P-3 (на три розміри менші, ніж звичайні) ми розробляли разом з медсестрами відділення інтенсивної терапії для новонароджених. Вони створені для найкрихітніших та найвразливіших передчасно народжених немовлят, які важать менше ніж 450 грамів.

Tide – завантаження надії

Woman in mobile laundry unit

Tide дає можливість жертвам катастроф скористатися пересувними пральними установками, щоб в них був чистий одяг. Більше 4 000 завантажень за шість розміщень – такі результати програми цього року.

Dawn – за живу природу

Bird

Щоб очистити від нафти пір'я і хутро представників морської фауни, потрібен дбайливий, але водночас ефективний засіб. Наш продукт – засіб для миття посуду Dawn рятує природу з середини 1980-х років. У рамках благодійної допомоги ми передали 100 000 пляшок, які допомогли 75 000 диких тварин позбутися наслідків забруднення нафтою.

Ми не зупиняємося на досягнутому / ми ніколи не зупиняємося

Це лише невелика частина того, що ми робимо у всьому світі. Щоб дізнатися про те, як компанія Procter and Gamble, наприклад, допомагає сирійським біженцям або безхатченкам у Римі, завантажте Звіт про соціальну активність у 2017 р.