НАШІ ПРИНЦИПИ

Children smiling with the glass of water
Doing what's right Icon

Справжнє добро проявляєтья у дрібницях

Усе просто. Ми хочемо вкладати свої час та зусилля у правильні речі. Прагнемо використовувати кожну можливість, якою незначною вона б не здавалась, щоб змінювати світ довкола. Бути рушійною силою позитивних змін та двигуном розвитку. Заради вас, всього світу та майбутніх поколінь.

People, science, the environment and products around the world

Філософія компанії

Ми працюємо майже в 70 країнах, а в якості нашої продукції переконалися близько 5 мільярдів людей. Нам важливо задовольняти усі потреби наших споживачів і бути при цьому однією з найбільш соціально відповідальних компаній світу.

Більша прозорість, створення партнерств, повага прав людини та відповідальне ставлення до ресурсів – те, що допомагає нашим брендам, співробітникам, підприємствам та партнерам втілювати зміни і разом покращувати життя. Зрештою, це ті правильні речі, які ми прагнемо робити.

Це те, що відрізняє нас від інших.

Woman is playing with children

Сталий розвиток

Упродовж десятиліть нашої діяльності ми приділяємо значну увагу вирішенню екологічних питань. Для цього ставимо перед собою цілі, які допомогають нам реалізувати довгострокову стратегію у цьому напрямку. Завдяки таким діям наші споживачі зможуть насолоджуватися улюбленими товарами не лише сьогодні, але й у майбутньому, не завдаючи шкоди наступним поколінням.

Sustainability: Enable responsible life

Поширювати ідеї та втілювати в життя проекти з відповідального ставлення до використання природних ресурсів, створення упаковки, складників продукції та сприяти безпеці

Sustainability: Reduce our footprint - Icon

Зменшувати негативний вплив на довкілля, захищати ліси та покращувати умови роботи невеликих фермерських господарств, які спеціалізуються на виробництві пальмової олії

Advance recycling solutions Icon

Запобігати потраплянню використаних упаковок до океану, захищати водні ресурси, вдосконалювати рішення з переробки відходів

Integrate sustainability into business plans Icon

Створювати нові продукти, дбаючи про задоволення потреб споживачів та про максимальне збереження ресурсів.

Дізнатися більше
Children playing with water

Соціальна відповідальність

Ми знаємо все про побут, тому вважаємо своїм обов'язком забезпечувати охорону здоров'я та підтримувати гігієну і комфорт людей, які цього потребують. Саме в таких випадках наша продукція важливіша, ніж будь-коли.

Donated icon

За останній рік у рамках благодійної допомоги компанія P&G передала своїм партнерам UNICEF, FoodBank та «СОС Дитячі Містечка» – 41 тонну продукції вартістю більше 2 000 000 гривень.

Partnered icon

Щоб батьки могли належно доглядати за своїм немовлям в медичних закладах, UNICEF Ukraine та P&G відкрили батьківські кімнати в 11 населених пунктах Донецької та Луганської областей. Тепер матусі й татусі мають доступ до базових, але надзвичайно важливих речей: сповивальних столиків, гігієнічних засобів, гарячої води та інформації про дотримання гігієни і годування новонароджених.

Дізнатися більше
Woman soccer player

Ґендерна рівність

Ми прагнемо зробити світ кращим – без упереджень, з рівними правами та можливостями для жінок і чоловіків. Світ, де всі рівні.

After icon

Після проведення кампанії Always #LikeAGirl (#ЯкДівча) кількість людей, які змінили на краще думку про даний вислів, збільшилася – з 19% до 76%

Inclusive environment inside P&G

Ми постійно докладаємо зусиль, щоб кількість жінок та чоловіків серед наших працівників була однаковою.

Дізнатися більше
Children playing with adults

Різноманіття та рівні можливості

Неповторні традиції, унікальні бачення та досвід – різноманіття робить нас сильнішими. Саме тому в нашій глобальній команді працюють представники понад 145 національностей і прихильники різних віросповідань. Окрім цього, ми з гордістю підтримуємо права ЛГБТ.

Reveived icon

Четвертий рік поспіль ми отримуємо відмінний показник індексу корпоративної рівності Кампанії за права людини (Human Rights Campaign Foundation’s Corporate Equality Index)

Joined icon

Наша компанія приєданалася до програми CEO Action, щоб збільшити різноманіття та доступ до рівних можливостей у наших офісах по всьому світу

Photo – Be cruelty free

Наше прагнення #BeCrueltyFree

Ми закликаємо припинити у всьому світі усі випробування косметичної продукції на тваринах. Ми пишаємось бути партнерами кампанії #BeCrueltyFree, яку проводить Humane Society International, для розповсюдження цього бачення.

Наша підтримка #BeCrueltyFree — це ще один крок до нашого давнього прагнення відміни випробувань на тваринах. Наша подорож почалась 40 років тому з тривалих досліджень, інвестицій і партнерства з метою розробки і просування альтернатив випробуванням на тваринах. Ці зусилля були вкладені у більше добро, яке дало змогу нашій та іншим компаніям розробляти продукцію, яку не випробували на тваринах. Наші внески включають:

Developed icon

Інвестиції у майже 460 мільйонів доларів впродовж 40 років в альтернативи випробуванням на тваринах, наші дослідники відкрили більше 25 методів без участі тварин, опубліковано більше 1000 наукових статей.

Hand-Shake

Партнерство з провідними міжнародними організаціями, науковцями і галузевими об'єднаннями із захисту прав тварин з метою просування ідеї про використання методів без участі тварин і без жорстокості по всьому світу.

Icon megaphone

Захист публічного використання методів без участі тварин і прийняття їх науковцями та політиками по всьому світу протягом більше 25 років.

Прагнення #BeCrueltyFree
Humane Society International logo
Human Toxicology Project Consortium

Звіти про соціальну активність у 2021 Р.

Корпоративна відповідальність – один із найголовніших пріоритетів нашої компанії. Щоб дізнатися про всі наші здобутки минулого року та цілі на майбутнє, завантажте Звіти про соціальну активність компанії у 2021 році.