Наше прагнення #BeCrueltyFree

Be Cruelty Free

Компанія P&G підтримує світову заборону на випробування косметичних засобів на тваринах. Отже, ми підтримуємо кампанію #BeCrueltyFree від Humane Society International:

Seidle

Більше 20 років родина організацій Humane Society співпрацює з компанією Procter & Gamble з метою розширення розробки і регуляторного прийняття підходів до випробувань без участі тварин. Ми раді вітати компанію P&G в якості офіційного спонсора нашої кампанії #BeCrueltyFree, яка має на меті покласти законний кінець випробуванням косметичної продукції на тваринах і продажу такої продукції на всіх косметичних ринках світу.

Трой Сейдл,

Віце-президент Humane Society International

Victor Aguilar

Ми раді підтримати Humane Society International у боротьбі за закінчення випробувань косметичної продукції на тваринах. За останні сорок років компанія Procter & Gamble вже інвестувала майже 460 мільйонів доларів у розробку методів випробування без участі тварин, і ми продовжуємо бути силою добра у цій сфері, працюючи разом над завершенням випробувань на тваринах.

Віктор Агілар,

Головний дослідник, спеціаліст з питань розробки та інновацій, компанія Procter and Gamble

Використання науки на благо

Компанія P&G десятиліттями інвестує у розробку методів випробування без тварин. Вона також є основним провідним спонсором на Світовому конгресі із сучасних методів випробування без участі тварин, в якому приймають участь тисячі науковців, законодавців та політиків. Ми продовжуємо співпрацювати з провідними міжнародними організаціями, науковцями і галузевими об'єднаннями із захисту прав тварин з метою альтернатив для випробування на тваринах і їхнього прийняття на законодавчому рівні. Разом ми багато чого досягли. Багато років тому ми зупинили випробування на тваринах нашої косметичної продукції. Фактично, компанія P&G більше не випробовує жоден товар на тваринах, окрім випадків, коли цього вимагає закон. Ми прагнемо припинення випробувань на тваринах.

Kathy-Guilermo

Компанія P&G продовжує приймати участь у Міжнародному науковому консорціумі PETA з метою співпраці із законодавцями для припинення випробувань на тваринах. Працівники компанії P&G надають важливий досвід і допомагають прискорювати рішення.

Кеті Гільєрмо

Віце-президент компанії People for the Ethical Treatment of Animals (PETA)

Особливі внески у припинення випробувань на тваринах

Підготовка до припинення випробувань на очах Компанія P&G допомогла ініціювати випробування на очах без залучення тварин шляхом використання випробувань на кліткових культурах і створеній людській тканині. Основою нашої роботи в цій галузі було керівництво ключовими міжнародними програмами та галузевими заходами, спрямованими на оптимізацію цих випробувань без участі тварин, поширення їхнього застосування на всі типи інгредієнтів і забезпечення нормативного визнання. Ці зусилля сприяють більшому благу, дозволяючи компанії P&G і всій галузі розробляти безпечні продукти без жорстокості.

Amy-Kathleen

Компанія P&G була ключовим учасником проекту, який Міжнародний науковий консорціум PETA спільно організовує для заміни використання кроликів у випробуваннях на подразнення очей та шкіри/корозію споживчих товарів.

Емі Кліпінгер,

доктор медицини, Директор Міжнародного наукового консорціуму PETA і американського відділу законодавчих випробувань (PETA)

Винайдення першої альтернативи без участі тварин для випробувань на подразнення шкіри

Вчені компанії P&G винайшли один з перших альтернативних методів без участі тварин тестування шкірної алергії, який нещодавно був схвалений ключовими органами. Цей метод знаменує собою початок припинення необхідності випробування на тваринах. Провідні вчені компанії P&G були визнані третіми сторонами та провідними групами захисту тварин за цю проривну інновацію. Детальну інформацію про цей проривний метод випробування на шкірну алергію див. за посиланнями:

Франк Герберік отримує винагороду за просування альтернатив

Переможці Lushprize 2015