Безпечність продукції

Man and the child
Our brands Icon

Ми дотримуємося найвищих стандартів

Вже понад 181 рік ми робимо усе заради вашої безпеки та світу, в якому ви живете. Саме тому у нашій команді працює більш ніж півтисячі науковців та інших спеціалістів, які ретельно перевіряють усі складники, перш ніж додати будь-який з них до наших продуктів. Також в процессі створення продукції ми дотримуємося суворих правил, які дозволяють нам бути впевненими у її безпечності.

Перевірка у чотири кроки

Безпека перебуває в центрі нашої уваги, що б ми не робили. Перш ніж ми будемо продавати новий продукт, ми здійснюємо більше, ніж вимагає законодавство, щоб гарантувати безпеку кожного інгредієнта за допомогою науково обґрунтованого чотириетапного процесу. Ми застосовуємо такий самий процес, що й регуляторні агентства у всьому світі, а саме: Управління з контролю харчових продуктів і лікарських засобів (Food and Drug Administration — FDA) та Агенція охорони довкілля (Environmental Protection Agency — EPA) США, Європейський Союз, Світова організація охорони здоров'я (World Health Organization - WHO) та інші.

Перший крок:

досліджуємо

Scientist researching ingredients

Перш ніж почати працювати з будь-яким складником, наші науковці шукають відповіді на численні запитання. Якщо під час дослідження у них виникають бодай якісь сумніви щодо його безпечності чи користі – ми одразу відмовляємося від такого компонента.

Другий крок:

визначаємо

Defining ingredient’s safe range

Ми визначаємо безпечний діапазон інгредієнта із застосуванням тих самих науково обґрунтованих стандартів, що й основні органи державного регулювання у всьому світі.

Третій крок:

перевіряємо

Scientist evaluating ingredients

Ми оцінюємо усі складники у кінцевому продукті, аби переконатися в їх безпечності для вас та навколишнього середовища. Якщо ми не можемо цього підтвердити, то починаємо все спочатку і повертаємося на перший етап розробки продукту.

Четвертий крок:

уважно контролюємо

4-Step process: Keep up with new information

Цей етап ніколи не завершується. Після того як наші товари з'являються на полицях магазинів, ми все одно продовжуємо досліджувати та збирати інформацію про ті чи інші складники. Разом із регуляторними установами та незалежними науковцями ми розробляємо нові методи оцінки безпечності продукції, щоб завжди тримати руку на пульсі.

Але найголовніше – ми дослухаємося до вас, наших споживачів. Тільки ви можете підтвердити, що продукти, які ми розробляємо, дійсно відповідають вимогам безпеки й ефективності.

Подивіться, як наші наукові створюють для вас безпечну продукцію

Watch video: Keeping Your Family Safe
A child scientist looks at the molecular model

Складники

Безпечність продукції починається зі складників. Звісно, у вас можуть виникати запитання, що саме ми використовуємо, створюючи наші продукти. Тут ви знайдете відповіді на найчастіші запитання про те, з якими компонентамими ми працюємо, а яких – активно уникаємо.

Дізнатися більше про складники